29 Maj 2019

Elektrownia słoneczna

Tarnobrzeg - Borów, Moc PV: 9.52 kWp SolarEdge/QCELLS

inwestycja

Elektrownia słoneczna została wybudowana przez I-BS.pl dział Zielonej Energii na dachu domu jednorodzinnego w Tarnobrzegu – Borów. Klienci otrzymali w ramach rozwiązania darmową konsultację oraz projekt dopasowany do indywidualnych warunków i potrzeb. Rozwiązanie finalne oparto o inwerter i optymalizatory SolarEdge oraz polikrystaliczne panele fotowoltaiczne marki Q-CELLS.

Instalacja elektrowni została wykonana w przeciągu 2 dni. Właściciele otrzymali dodatkowo komplet dokumentów z wnioskiem przyłączeniowym gotowych do złożenia w rejonie energetycznym.

szczegóły ELEKTROWNI

oczekiwania inwestora

Podstawowym założeniem inwestycji było obniżenie rachunków za energie elektryczną i ogrzewanie domu. Zwiększenie niezależności i bezpieczeństwa. Zapewnienie sobie niskich kosztów eksploatacji domu na długie lata.

Właściciele domu poza tradycyjnym zasilaniem, ogrzewają dom za pomocą pompy ciepła, korzystają z płyty indukcyjnej. Podstawowym medium energetycznym jest prąd. Przewidywany koszt za energię elektryczną, ogrzewanie CWU i CO domu po uruchomieniu powinien wynieść około 300-400 zł w skali roku.

Dodatkowo istotnym elementem co do wyboru rozwiązania były długie gwarancje – 12 lat na inwerter i panele PV oraz 25 lat gwarancji na optymalizatory. Przewidywany okres eksploatacji elektrowni to 30 lat.

Dziękujemy za wybór naszego rozwiązania i życzymy długoletniego czerpania korzyści
Z NAJLEPSZEJ ENERGII POD SŁOŃCEM

Dział ibsenergia.pl

Projekt

Elektrownia 9.52 kWp

klient

Indywidualny

TYP

Elektrownia Słoneczna

lokalizacJA

Tarnobrzeg - Borów

DATA REALIZACJI

29 Maj 2019

realizujemy TWOJE
pomysły

ZAMIERZASZ SIĘ WYBUDOWAĆ, MASZ POMYSŁ, PŁACISZ WYSOKIE RACHUNKI ZA OGRZEWANIE LUB PRĄD, MYŚLISZ O SWOJEJ PRZYSZŁOŚCI, NIE WIESZ JAKIE ROZWIĄZANIA DOBRAĆ DO SWOJEJ INWESTYCJI ?

POMOŻEMY, DORADZIMY I ZREALIZUJEMY. WYSTARCZY TWÓJ KONTAKT Z NAMI.

panele słoneczne Sandomierz