Referencje

Inwestorzy prywatni oraz firmy mówią o nas.
Dziękujemy za ich opinie.

W czerwcu 2018 firma I-BS.PL zainstalowała na moim domu instalacje fotowoltaiczna o mocy 6 kW. Po okresie 6 miesięcy rachunki za energię elektryczna spadły mi o 2/3. Dlatego tez w 2019 roku będę rozbudowywał instalację o kolejne 2kW. Mogę z pełna odpowiedzialnością polecić Działa OZE, osoby które zajmują się projektowaniem oraz montażem - pełny profesjonalizm.

6kWp-tarnobrzeg-ibs-pl_1
Robert Burek

6 kWp Tarnobrzeg

Firma I-BS.Pl ze Stalowej Woli wykonała dla mnie instalację fotowoltaiczną o mocy 5 KW. Współpraca z Firmą już od pierwszego kontaktu układała się bardzo dobrze. Wszystkie etapy pracy były wykonywane wzorowo. Bardzo szybko porozumieliśmy się który z trzech zaproponowanych wariantów będziemy realizować.
Następny bardzo mocny punkt tego przedsięwzięcia to profesjonalny osprzęt i szybki montaż paneli. Osobiście obserwowałam pracę tych ludzi i krótko mówiąc "fachowcy z górnej półki", którzy na bieżąco informowali mnie co, jak i po co tak to wykonują.
Po zakończonym montażu zostałam praktycznie poinstruowana jak to wszystko działa. Końcowy etap to podłączenie instalacji do sieci energetycznej poprzez wymianę licznika na właściwy dla takich instalacji.
Wszystkim zainteresowanym montażem instalacji fotowoltaicznej polecam Firmę I-BS.PL. Jak wyżej opisałam, można polegać na ich fachowości, wiedzy i podejściu do realizacji oferty.

Magdalena Pac

5 kWp Burdze, woj. podkarpackie

W trakcie budowy domu zaufałem ludziom z I-BS.pl. Wykonali pełny system ogrzewania oparty o maty kapilarne i pompe ciepła oraz zainstalowali elektrownię sloneczna o mocy 5KW. Obecnie moje rachunki roczne za ogrzewanie i prąd sa znikome. Polecam I-BS.pl

Dariusz Dziewa

5kWp+ pompa ciepła: Brandwica

Inwestycja w fotowoltaikę to duże oszczędności na rachunkach za energie elektryczną. Wykonawstwo na najwyższym poziomie. Polecamy spółkę I-BS.pl, ich dział zielonej energii wszystkim inwestorom. Wiedza co robią i co klient potrzebuje by było to efektywne!

Elektrownia słoneczna, dla domu, realizacje i-bs.pl, Stalowa Wola, podwyżki cen energii, oszczędności, produkcja prądu, 180 kW, niższe rachunki, inwestycja, niższe rachunki, Tarnobrzeg, dom jednorodzinny
Halmar sp. z o.o.

180 kWp Stalowa Wola

Kiedy podejmowałem decyzję o budowie elektrowni słonecznej miałem pewne obawy, jednak teraz już widzę, że to była bardzo dobra decyzja – Instalacja z I-BS.pl wygląda świetnie i działa bez zarzutu. Polecam wszystkim niezdecydowanym..

photo
Jolanta Toś

5.76 kWp Klimontów

„Kiedy podejmowałem decyzję o budowie elektrowni słonecznej miałem pewne obawy, jednak teraz już widzę, że to była bardzo dobra decyzja – Instalacja z I-BS.pl wygląda świetnie i działa bez zarzutu. Polecam wszystkim niezdecydowanym..

stankowski-5-12-kwp
Waldemar Stańkowski

5.12 kWp Stalowa Wola

Naszym celem było obniżenie rachunków za prad na myjni oraz w siedzibie firmy. I-BS.pl zaprojektowało i wykonało 3 elektrownie fotowoltaiczne w dwóch lokalizacjach. było fachowo i terminowo oraz na bardzo dobrych komponentach. polecam fachowośc tej spółki wszystkim inwestorom.

janów
DRILL-BUD Piotr Bobruk

49,92 kW Janów Lubelski

Po dwóch latach uzytkowania pompy ciepła i teraz elektrowni słonecznej, nie wyobrażam sobie lepszego wyboru niż I-BS.pl i ich rozwiązania. Rachunki roczne poniżej 1000 pln mówią same za siebie za ogrzewanie i prąd. Polecam ich wiedzę i wykonawstwo każdemu kto buduje lub modernizuje dom.

Henryk Mierzwiński

6kW + pompa ciepła Tarnobrzeg

Co realizowaliśmy

Pompy Ciepła

Pompy gruntowe i powietrzne oraz odwierty dolnego źródła tradycyjne i GRD. 

Elektrownie Słoneczne

Elektrownie przydomowe i dla przedsiębiorstw. 

Maty kapilarne

Ogrzewanie i chłodzenie sufitowe i ścienne – nowa technologia.

Ogrzewanie podłogowe

Tradycyjne ogrzewanie podłogowe. 

Rekuperacja

Wentylacja mechaniczna dla budynków  domowych i biur. 

Instalacje kompleksowe

Kompleksowe wykonawstwo systemów ogrzewania, elektryki, hydraulika, elektrownia słoneczna i wentylacja.