Carport - nowoczesne wiaty parkingowe - IBSENERGIA.PL

Carport – nowoczesne wiaty parkingowe

Carporty fotowoltaiczne to zadaszenie na samochód dodatkowo pokryte panelami fotowoltaicznymi, które oprócz funkcji szczelnego zadaszenia produkują prąd. Wyprodukowany prąd zasili wszystkie urządzenia elektryczne w domu czy firmie, a także auto elektryczne czy pompę ciepła. Tym samym carport fotowoltaiczny to świetne rozwiązanie zarówno przy budynkach mieszkalnych oraz dla firm, którzy chcą aby parking przed siedzibą ich firmy był nie tylko estetyczny, ale i funkcjonalny.

System CARPORT to konstrukcja mocowana do fundamentu, która jest jednocześnie wiatą samochodową. Ilość zamontowanych modułów na dwa stanowiska to 15 sztuk. Wykonana z wyjątkowo odpornego na korozję Magnelisu oraz stali ocynkowanej ogniowo. Jest możliwość rozbudowy o kolejne moduły konstrukcji. Istnieje opcja stanowiska na jeden lub na dwa samochody oraz rozbudowy o kolejne. 

Zalety systemu:

ŁATWY MONTAŻ

Konstrukcja wiaty oparta jest na profilach stalowych oraz dedykowanym systemie połączeń, dzięki czemu montaż może odbyć się przy pomocy standardowych narzędzi.

Stalowa KONSTRUKCJA

Dzięki zastosowaniu wyjątkowo odpornego na korozję Magnelisu oraz stali ocynkowanej ogniowo, konstrukcja jest nie tylko wytrzymała ale też spełnia funkcje estetyczne, doskonale komponując się z każdym rodzajem otoczenia.

ODPORNOŚĆ NA WARUNKI ATMOSFERYCZNE

Konstrukcja nie wymaga stosowania żadnych środków konserwujących. W przeciwieństwie do np. konstrukcji drewnianych nie wymaga też malowania ani żadnych zabiegów zabezpieczających.

UNIWERSALNA KONSTRUKCJA

Nadaj przeznaczenie swojej konstrukcji zgodnie ze swoimi potrzebami. Carport doskonale nadaje się na bazę pod garaż, wiatę, zadaszenie tarasowe itp.

Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomości przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego jest I-BS.PL SP. Z O.O.. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych dostępne jest w Polityce prywatności.