Aktualności

Praca! Dołącz do naszego zespołu!

Doradca handlowy ds. odnawialnych źródeł energii Miejsce pracy: Stalowa Wola CHARAKTERYSTYKA PRACY: • Aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych i biznesowych; • Przygotowywanie ofert i wycen; • Praca w terenie – konsultacje

Czytaj więcej »

Wiemy jak obniżyć rachunki za prąd!

Jesteście ciekawi jak mało można płacić za prąd w domu?

Nasz Klient własnie otrzymał rachunek za okres pięciu miesięcy, na kwotę nieco ponad 400 zł. Tyle zazwyczaj płacił za dwa miesiące.

Trzeba zauważyć, że spora cześć z tej kwoty to stałe opłaty zakładu energetycznego.

Czytaj więcej »
Elektrownia słoneczna, dla firm, realizacje i-bs.pl, Stalowa Wola, podwyżki cen energii, oszczędności, produkcja prądu, 180 kW, niższe rachunki, inwestycja

Zobacz jak powstaje elektrownia

W trakcie okresu letniego I-BS.pl sp. z o.o. wybudowała kilka elektrowni słonecznych. Tym razem zespół instalatorów z z naszego działu „ibsenergia” jest w trakcie budowy nowej elektrowni słonecznej o mocy 180 KW w Stalowej Woli. Inwestorem jest stalowowolska spółka Halmar Sp. z o.o.. Przewidywana maksymalna roczna produkcja energii to 195 MWh.

Czytaj więcej »

Walcz ze smogiem – obniż rachunki

1 stycznia 2018r zaczęło obowiązywać nowe rozporządzenie Ministerstwa Energi, które ma zachęcić do wykorzystywania energii elektrycznej do ogrzewania domów za pomocą pompy ciepła, przyczyniając się do ograniczania tzw. niskiej emisji będącej przyczyną smogu.

Czytaj więcej »