Systemy klimatyzacji Haier - IBSENERGIA.PL

Klimatyzacja dla domu i biura

Komfort w mieszkaniu, nowy standard w miejscu pracy

Systemy klimatyzacji

Klimat się zmienia…

Zmiany klimatu w Polsce na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat są coraz bardziej odczuwalne. Według scenariuszy klimatycznych dla Polski opracowanych w “Polityce ekologicznej państwa 2030” najpowszechniejszymi zjawiskami pogodowymi w kolejnym dziesięcioleciu będą przedłużające się fale upałów. Ekstremalnie ciepłe sezony letnie stają się powoli codziennością.

…zmienia się sposób myślenia Wyjątkowo wysokie temperatury powietrza nie tylko odbierają komfort funkcjonowania, ale są wręcz niebezpieczne dla zdrowia i życia. Dlatego też klimatyzacja przestaje być oznaką luksusu  staje się standardem. Jeżeli chcemy utrzymać komfortową i stabilną temperaturę w mieszkaniu czy pomieszczeniu biurowym, wówczas jedynym i skutecznym rozwiązaniem jest zainstalowanie klimatyzatora.
Jak wybrać odpowiedni klimatyzator?Wybierając producenta i model najlepiej jest kierować się własnym komfortem. Klimatyzator powinien być przede wszystkim cichy i energooszczędny. Nie powinien nam przeszkadzać podczas snu, rozpraszać nas w trakcie pracy. Istotne jest również to, aby nie zawyżał rachunku za prąd. Decydując się na zakup klimatyzatora zwróćmy uwagę na serwis gwarancyjny. Dostępność części gwarancyjnych oraz szybkość reakcji firmy serwisującej gwarantują nam maksymalny komfort użytkowania.

Zajmujemy się doborem, instalacją i obsługą okresową systemów klimatyzacji w domach, mieszkaniach i obiektach użyteczności publicznej.

Planowanie na starcie

W zależności od wielkości i ilości pomieszczeń, ich rodzaju i przeznaczenia dobieramy odpowiednie mocowo urządzenia klimatyzacyjne. 

Bezpłatna wycena

Montaż klimatyzacji wyceniany jest indywidualnie dla każdego Klienta podczas bezpłatnej wizyty naszego specjalisty. 

Montaż

Nasi specjaliści dołożą wszelkich starań, by montaż klimatyzatorów przebiegał sprawnie, solidnie i czysto. 

Serwis

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Od czego zależy wycena montażu klimatyzacji?

  • długości linii chłodniczej (zużycie materiałów)
  • rodzaju montażu linii chłodniczej
  • umiejscowienia jednostki zewnętrznej
  • użycia dźwigu lub rusztowania do montażu klimatyzatora (prace na wysokości z odpowiednim zabezpieczeniem)
  • wykorzystania dodatkowych elementów (np. pompka skroplin)
Haier - logotyp
Proponujemy Państwu sprawdzone rozwiązania dla domu i biznesu. W naszej ofercie znajdziecie niezawodne i funkcjonalne produkty firmy Haier.Klimatyzatory Haier działają w oparciu o ekologiczny czynnik chłodzący R32, który ma o wiele mniejszy wpływ na środowisko niż powszechnie stosowany czynnik R410A. Wskaźnik tworzenia efektu cieplarnianego GWP dla czynnika R32 jest prawnie trzy razy niższy niż dla czynnika R410A. Ponadto czynnik R32 zwiększa efektywność urządzeń oraz obniża koszty serwisowe.W trosce o środowisko w klimatyzatorach zastosowano filtr IDF, który dba o czyste powietrze a zaawansowania siatka filtrująca zapewnia wysoką zdolność do usuwania zanieczyszczeń w powietrzu.To co wyróżnia produkty Haier to bardzo cicha praca. Klimatyzatory pracują z poziomem hałasu obniżonym nawet do 15dB(A). Dzięki temu mogą być używane w nocy, dbając o komfort użytkowników jednocześnie nie zakłócając snu.Haier posiada w swojej ofercie urządzenia, które wyróżniają się efektywnością energetyczną klasy od A do A+++. Czujniki ECO pozwalają dodatkowo zaoszczędzić energię elektryczną. Inteligentny czujnik wykrywa nieobecność człowieka w pomieszczeniu i automatycznie przechodzi w stan spoczynku, nie powodując strat energii.Klimatyzatory Haier sterowane są przy użyciu smartfona lub tabletu przy użyciu technologii WiFi. Dzięki takiemu rozwiązaniu sterowanie klimatyzatorem jest proste i intuicyjne, a ustawianie parametrów pracy klimatyzatora jest możliwe za pomocą aplikacji na urządzeniu mobilnym.

Inteligentne rozwiązania w klimatyzatorach Haier

56°C Steri Clean

Funkcja 56°C Steri Clean skutecznie zabija bakterie i wirusy poprzez podgrzanie wymiennika ciepła do temperatury 56°C przez 30 minut. Dezynfekcja ciepłem jest skuteczna w zwalczaniu zanieczyszczeń, które mogą osiadać na powierzchni wymiennika ciepła.

Self Purify / Filtr IFD

Technologia Self Purify wraz z zaawansowanym filtrem IFD, jest odpowiedzialna za skuteczne oczyszczanie powietrza w klimatyzowanym pomieszczeniu. Włączona funkcja oczyszczania generuje elektryczność statyczną absorbującą zanieczyszczenia w powietrzu – powodując przyciąganie pyłu.

Sterowanie Wi-Fi

Sterowanie klimatyzatorem lub systemem klimatyzacji przy użyciu smartfona lub tabletu połączonego z Internetem. Pozwala włączyć chłodzenie w upalne dni zanim wrócisz do domu. Sterowanie Wi-Fi jest proste i intuicyjne, ustawianie parametrów pracy klimatyzatora jest możliwe za pomocą aplikacji na urządzeniu mobilnym.

Self Clean

Self Clean to technologia samoczyszcząca, która umożliwia sprawniejsze i wygodniejsze użytkowanie klimatyzatora. To rozwiązanie polega na usuwaniu gromadzących się zanieczyszczeń na parowniku. Wilgotne powietrze zamrażane na powierzchni wymiennika ciepła usuwa osad w momencie rozmrażania.

Czujnik Eco

Efektywny czujnik ECO pozwala zaoszczędzić energię elektryczną jednocześnie oferując komfort i wygodę. W przypadku gdy czujnik ECO wykryje nieobecność człowieka w pomieszczeniu, automatycznie przejdzie w stan spoczynku, nie powodując strat energii.

Self Hygiene

Antybakteryjna powłoka z nanocząsteczkami srebra nałożona na komponenty kanału cyrkulacji powietrza w urządzeniu, zapobiega rozwojowi pleśni i bakterii. Bakterie w kontakcie z jonami srebra są niszczone i zahamowany jest ich dalszy rozwój.

Najchętniej wybierane modele​

TUNDRA Plus

Klimatyzator ścienny (R32)

Klasyka w prostym wydaniu

JADE Plus

Klimatyzator ścienny (R32)

Nowoczesne wzornictwo

Pozostałe modele w ofercie Haier

SYSTEM SPLIT

Klimatyzatory typu split doskonale sprawdzają się w mieszkaniach oraz domach jednorodzinnych. Klimatyzatory typu split charakteryzuje wielozadaniowość np.: chłodzenie, ogrzewanie, filtrowanie i osuszanie, wentylacja. Standardowy model klimatyzatora typu split składa się z jednostki wewnętrznej (parownika), która jest montowana w pomieszczeniu i ochładza powietrze. Jednostka zewnętrzna (skraplacz) instalowana jest na zewnątrz budynki.

SYSTEM MULTISPLIT

Obsługa większej ilości pomieszczeń (biurowce, galerie handlowe itp.), gdzie na jedną jednostkę zewnętrzną przypada od dwóch do sześciu jednostek wewnętrznych. Dzięki takiemu rozwiązaniu klimatyzator typu multisplit  może skutecznie chłodzić kilka niezależnych pomieszczeń.