Finansowanie

Chcesz zainwestować w odnawialne źródła energii?
Zastanawiasz się skąd pozyskać środki? Mamy kilka rozwiązań!

Dofinansowania

Dofinansowanie i dotacje na instalacje fotowoltaiczne to doskonały sposób na obniżenie kosztów montażu fotowoltaiki.
Jako renomowana firma instalatorska naszym klientom zapewniamy pomoc w uzyskaniu dodatkowych pieniędzy na zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej. Na bieżąco monitorujemy nowe możliwości dofinansowania projektów związanych z odnawialnymi źródłami energii (OZE), zarówno dla osób fizycznych, jak i firm oraz jednostek samorządu terytorialnego.

Leasing

Jeżeli zależy Ci na obniżeniu rachunków za prąd w firmie, sprawdź dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb ofertę finansowania instalacji fotowoltaicznych w formie Leasingu. Twoja energia to Twój zysk!
Inwestując w instalację fotowoltaiczną, Twoja firma "nie zamraża" własnych środków i jest w stanie operować swoją gotówką w innych obszarach działalności. Inwestycja rozłożona jest w czasie, dzięki czemu jej koszt jest rozdzielony na dogodne raty. Dodatkowo, inwestując w instalację fotowoltaiczną, gwarantujesz sobie obniżenie do minimum kosztów za prąd wykorzystywany w Twoim przedsiębiorstwie.

Preferencyjne kredyty

EKOmatematyka się opłaca!Korzystając z usług Zielonego Banku, dowiesz się jak dzięki ekologii wydawać mniej i zarabiać więcej!
Coraz więcej banków w swojej ofercie posiada preferencyjne kredyty, dzięki którym można zainwestować w odnawialne źródła energii. Oszczędności na rachunkach za prąd pokryją ratę kredytu, a Ty zyskasz niezależność i komfort.
Sprawdź ofertę!

Ulga termomodernizacyjna

Od 1 stycznia 2019 roku możesz otrzymać częściowy zwrot kosztów instalacji fotowoltaicznej! Czy wiesz, że dzięki uldze podatkowej można odliczyć od podstawy podatku całą wartość inwestycji, co zmniejszy Twój podatek ?
Ulga termomodernizacyjna pozwala odliczyć do 53 tys. zł poniesionych wydatków na przedsięwzięcie termomodernizacyjne mieszkalnych budynków jednorodzinnych. Czas realizacji przedsięwzięcia premiowanego ulgą termomodernizacyjną nie może przekraczać 3 lat.
Wybierz najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.