Dołącz do reEwolucji energetycznej dzięki fotowoltaice z I-BS.pl

Elektrownie słoneczne

INWESTUJ W DARMOWY PRĄD ZE SŁOŃCA

Instalacje Fotowoltaiczne

Szukasz innowacji czy oszczędności? Zainwestuj w produkcję ekologicznej energii. Zamontuj panele fotowoltaiczne i obniż koszty działalności firmy lub swojego domu. Dołącz do reEwolucji energetycznej i skorzystaj z naszego doświadczenia by cieszyć się niskimi rachunkami przez lata.

elektrownia-słoneczna-ibsenergia-fotowoltaika

Domy jednorodzinne

Domowe instalacje fotowoltaiczne z montażem na dachu, gruncie lub budynku gospodarczym i dofinansowaniem do 5000 zł. Kompleksowe rozwiązanie, obsługa oraz profesjonalny monitoring.

Panele_PV_solaredge_ibspl

Firmy i przemysł

Pozwól, aby Twoje przedsiębiorstwo zainwestowało w darmowe źródło energii i korzystało z taniego pądu bez podwyżek i opłat dodatkowych, jak klienci indywidualni.

elektrownia-rolnictwo-agrobiznes-fotowoltaika-ibspl-ibsenergia

Rolnictwo

Odlicz instalację od podatku rolnego. Ulga inwestycyjna może wynieść nawet do 25%. Zwieksz rentownośc swojej  działalności. Skontaktuj sie z naszym doradcą, który pomoże dobrać rozwiązanie.

Energia słoneczna zasilająca domy, gospodarstwa i przedsiębiorstwa? To wcale nie odległa przyszłości, a codzienna rzeczywistość naszych inwestorów, którzy zdecydowali się na współprace z I-BS.pl. Zainteresowanie odnawialnymi źródłami energii jest coraz większe, nasze instalacje fotowoltaiczne w wielu polskich domach i firmach funkcjonują już od prawie 10 lat. Fotowoltaika dla nich oznacza niższe rachunki za prąd, zieloną energię i czystsze powietrze w swoim otoczeniu. Zobacz, co jeszcze zyskujesz wybierając fotowoltaikę z I-BS.pl.

Więcej energii, mniejszy rachunek

IBSENERGIA.PL

Niezależnie od wielkości twojego domu czy firmy, poszukujesz oszczędności na rachunkach za prąd, ogrzewanie  i klimatyzację. Zadajesz sobie pytania: Co z tego będę miał? Czy warto inwestować w FOTOWOLTAIKĘ?

Koszty energii elektrycznej możesz zredukować już od momentu zamontowania instalacji. Dzięki temu:

  • Wyprodukujesz własny prąd i obniżysz rachunki
  • Uniezależnisz się od wzrostu cen energii
  • Zwiększysz wartość swojej nieruchomości czy przedsiębiorstwa
  • Będziesz odporny na dodatkowe opłaty związane z energią
  • Dbasz o czyste powietrze

Pytanie co warto wybrać ?
Mamy rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb, tylko zapytaj !

zapytaj naszego konsultanta o program "Mój Prąd"

Dofinansowanie do 5000 zł

Fotowoltaika się opłaca

Odpowiednio dobrana instalacja fotowoltaiczna pozwala na obniżenie rachunków za prąd dla użytkownika domowego.W przypadku Firm to dodatkowo zwiększenie rentowność i wartości przedsiębiorstwa oraz efekt ekologiczny.

INTELIGENTNE SYSTEMY FOTOWOLTAICZNE

Zmieniamy energię słoneczną na darmowy prąd dla ciebie

Twój prąd

Urządzenia domowe bądź firmowe w pierwszej kolejności będą pobierać energią elektryczną wytworzoną w Twojej instalacji fotowoltaicznej. Dzięki temu znacznie zredukujesz opłaty za prąd.

Długowieczność

Panele fotowoltaiczne mają żywotność ponad 30 lat. Inwestując w instalacje zabezpieczasz swoją rodzinę (lub firmę) na długie lata w stabilne, ekologiczne i darmowe źródło energii.

Bez zobowiązań

System fotowoltaiczny jest całkowicie bezobsługowy – zarówno produkcja energii, jak i jej przesył odbywa się w sposób automatyczny.

Długofalowe korzyści

Fotowoltaika oznacza także większą swobodę i niezależność energetyczną. Optymalny dobór instalacji ochroni Cię (lub Twoją firmę) przed potencjalnymi podwyżkami cen energii elektrycznej.

IBSENERGIA

Elektrownie słoneczne & wsparcie techniczne

Chcesz się cieszyć darmową energią elektryczną przez lata ? Postaw na najwyższą jakość usług !

dział Ibsenergia

Zasil swój biznes energią ze słońca

Zainwestuj w nowoczesną technologię. Zainstaluj system wytwarzający energię z promieni słonecznych – fotowoltaika dla Biznesu.

+ 0
Projekty
+ 0 KM
Okablowanie PV
+ 0
Panele PV

Aspekty techniczne

Jak działa elektrownia

Jak i kiedy produkujemy prąd i co z nim robimy?

Najwięcej prądu generujemy podczas słonecznych dni. Elektrownia słoneczna jest w stanie wyprodukować taką ilość energii, która zaspokoi zapotrzebowanie przez resztę roku. Część z tej energii zużyjemy na bieżące potrzeby (około 30-35%), a nadwyżkę wysyłamy do sieci energetycznej (użytkownicy domowi) . Firma energetyczna magazynuje naszą energię i wtedy, kiedy jej potrzebujemy (wieczorami i nocą) oddaje nam do 80%. To właśnie nazywamy systemem upustów dla PROSUMENTÓW (dla nstalacji do 50 KW). W przypadku firmy większość energii zużywamy wciągu dnia.

Masz pytania ?

To nic nie kosztuje. Skontaktuj się z nami, nasz ekspert oddzwoni do Ciebie.