Stalowa Wola

ul. Solidarności 2a

15 649 20 65

Zadzwoń do nas!

Pon.-Pt.: 7:00 - 16:00

Jesteśmy dla Ciebie!

Dołącz do reEwolucji energetycznej z I-BS.pl

Zainwestuj w niezależność
energetyczną swojej firmy

Elektrowania słoneczna to obniżenie twoich wysokich rachunków za energię elektryczną i ochrona przedsiębiorstwa przed kosztami.

Fotowoltaika zoptymalizowana dla przedsiębiorstw

Oferta I-BS.pl jest w pełni kompleksowym podejściem do inwestycji w elektrownie słoneczne dla biznesu. Począwszy od bezpłatnego audytu i konsultacji z naszym doradcą handlowym, poprzez projekt, doradztwo w finansowaniu, montaż aż po obsługę serwisową.

Fotowoltaika z I-BS.pl oznacza niższe rachunki za prąd, zieloną energię i czystsze powietrze w  otoczeniu Twojego przedsiębiorstwa. Zobacz, co jeszcze zyskujesz wybierając fotowoltaikę – inestycję w swoją przyszłość. Takie podejście gwarantuje przygotowanie rozwiązania skrojonego na miarę potrzeb przedsiębiorstwa. Oferujemy przygotowane „pod klucz” inteligentne rozwiązania, w których komponentem produkcyjnym jest elektrownia słoneczna, czyli panele, optymizery, inwertery, osprzęt instalacyjny, usługa projektowa i instalacyjna. Wszystkie stosowane komponenty oraz usługa montażu objęte są długoletnią gwarancją, a ich pracę śledzą i monitoruje nowoczesny system.

Nasza Wizja

Nasza oferta elektrowni słonecznych to obniżenie kosztów funkcjonowania przedsiębiorstw i ochrona środowiska. Projektujemy instalację tak, aby jak najlepiej zaspokajały potrzeby naszych klientów.  Stawiamy na optymalizację pracy elektrowni słonecznej w przedsiębiorstwie tak by uzyskać więcej mocy, więcej przychodów oraz zapewnić profesjonalny wgląd w wydajność całego systemu.

technologia i doświadczenie

I-BS.pl specjalizuje się od 10 lat w projektowaniu systemów fotowoltaicznych opartych na najnowocześniejszych technologiach inwerterów stringowych Fronius i falowników z optymalizatorami mocy SolarEdge. Dzięki temu każda nasza elektrownia pracuje zawsze z maksymalną mocą. Dlatego nasze doświadczenie i technologia gwarantuje największe uzyski, niezawodność oraz długą żywotność.

Elektrownia z I-BS.pl

Co możesz zyskać współpracując z Nami?

oszczędność na rachunkach za prąd

Oszczędności

W ciągu roku możesz zaoszczędzić nawet kilka tysięcy złotych

ceny prądu

Brak podwyżek

Nie musisz martwic się wzrostem cen za energię elektryczną

Pompa ciepła, gruntowa pompa ciepła, powietrzna pompa ciepła, ogrzewanie i chłodzenie pasywne, obniż rachunki, niższe rachunki, ekologia, panele solarne, podkarpackie, świętokrzyskie, lubelskie, odnawialne źródła energii, niskoenergetyczny dom, elektrownie słoneczne, bezpłatne konsultacje, bezpłatna wycena, oszczędności, podwyżki cen energii elektrycznej, i-bs.pl, stalowa wola, Rzeszów, Tarnobrzeg, Sandomierz, Kielce, Lublin, rekuperacja, zdrowie, dzieci, wentylacja mechaniczna,

Bezpieczeństwo i niezawodność

Zyskujesz 12-letią gwarancję na sprzęt oraz 25 lat na efektywność pracy instalacji

produkcja prądu

Niezależność energetyczna

Nadwyżki energii możesz wykorzystać w nocy lub w okresie zimowym

energia ze słońca

Energia przy zachmurzeniu

Produkcja energii elektrycznej nawet w pochmurne dni

odnawialne źródła energii

Bez pozwoleń

Nie musisz uzyskiwać pozwoleń na budowę elektrowni słonecznej

Wystarczy dach lub grunt

Zainstaluj swoją elektrownię, tak by była skierowana na południe

ekologiczny dom

Ekologia

Przyczyniasz się do zmniejszenia emisji CO2 i chronisz środowisko

fotowoltaika, panele solarne, produkcja prądu, instalacja, energia elektryczna, produkcja prądu, odnawialne źródła energii, zysk, oszczędności, elektrownie słoneczne, i-bs.pl

Preferencyjne pożyczki

Możesz uzyskać tanią pożyczkę lub uruchomić elektrownię w leasingu

Dział IBSENERGIA

Wyskokiej klasy rozwiązania

Od 10 lat projektuje i wykonuje instalacje fotowoltaiczne dedykowane dla biznesu

Więcej energii

Wykonujemy elektrownie na SolarEdge bo to więcej energii z każdego modułu. Zapobiega stratom mocy wskutek wahań pomiędzy modułami i nie tylko.

Projekty PV

Więcej energii przez projekt. Nasze rozwiązania to większa moc na mniejszej powierzchni oraz elastyczny projekt.

Serwis

Jesteśmy autoryzowanym serwisem SolarEdge i Fronius. Świadczymy wsparcie gwarancyjne i pogwarancyjne. Monitorujemy nasze instalacje fotowoltaiczne i dajemy taką możliwość naszym klientom.

Zrozumienie problemu i zaufany wykonawca

Cała inwestycja to skomplikowany proces

Decydując się na budowę własnej elektrowni słonecznej musimy mieć na uwadze długoletni okres działania systemów fotowoltaicznych. Czynnik ten jest podstawą opłacalności całej inwestycji. Elektrownia może zwróci się w 4 lub 5 lat, ale pracować ma przez 25 do 35 lat. Tu nie można iść na skróty, wszystkie elementy muszą być odpowiednio dobrane i wyliczone na długoletni okres pracy. Do realizacji swoich projektów wybieramy jedynie sprawdzone, najwyższej jakości produkty.

To się opłaca – przekonali się o tym nasi partnerzy biznesowi.

Wykonując przez ostatnie 10 lat indywidualne projekty elektrowni słonecznych dla domów jednorodzinnych i firma oraz projekty farm fotowoltaicznych, I-BS.pl jest liderem na rynku fotowoltaicznym. Jesteśmy autoryzowanym partnerem i serwisem SolarEdge i Fronius. Montaż wykonują nasze ekipy z I-BS.pl i my jesteśmy bezpośrednim serwisem i wsparciem dla użytkownika.
 
JESTEŚMY PEWNYM PARTNEREM BIZNESOWYM. JESTEŚMY ZAWSZE POD RĘKĄ.  ZAUFAŁO NAM WIELU INWESTORÓW.
 
DBAMY BY INWESTYCJA W FOTOWOLTAIKĘ  BYŁA OPŁACALNA DLA PRZEDSIĘBIORSTWA PRZEZ DŁUGIE LATA !

I-BS.pl Dział IBSENERGIA

To lider rynku fotowoltaiki

Zabezpiecz swoja inwestycję. Najwyższa jakość wykonania i zastosowanych komponentów. Nie idziemy na skróty – Nasze rozwiązania sprawdzają się!

Elektrownie słoneczne to ochrona aktywów przedsiębiorstwa. I-BS.pl dba by proponowane rozwiązanie było kompatybilne z przyszłymi wymaganiami i umożliwiało realne wsparcie gwarancyjne. To także tania wymiana falowników poza gwarancja i kompatybilność wymiany lub rozszerzenia modułów PV w przyszłosci. Świadczymy pomoc w wyborze odpowiedniej instalacji, przygotowanie dokumentów i formalności aż po montaż. Instalacje z I-BS.pl to wysokiej jakości produkty, które są objęte nawet 25 – letnią gwarancją.

Zapraszamy do kontaktu. Doradca działu IBSENERGIA bezpłatnie przygotuje ofertę oraz pomoże w formalnościach związanych z uzyskaniem finansowania i dokumentacji przyłaczeniowych.

Wybrane realizacje

Realizujmy wizję przyszłość

Lepsza, Czystsza oraz bezpieczniejsza energia

Oszczędzaj z Nami i Dbaj o swoje Środowisko

Inwestując w fotowoltaikę inwestujesz w swoją i innych przyszłość. Podnosisz prestiż przedsiębiorstwa, jego wartość, niezależność. Zostań uczestnikiem rewolucji energetycznej i inwestuj bez obaw w zieloną energię razem z nami.