TUNDRA Plus - klimatyzator ścienny (R32) - IBSENERGIA.PL

Klimatyzator ścienny TUNDRA Plus

Klasyka w nowoczesnym wydaniu

TUNDRA Plus

Klimatyzatory serii TUNDRA Plus to klasyczne i proste urządzenia działające w oparciu o ekologiczny czynnik chłodniczy R32. Urządzenia te posiadają minimalistyczną linię dzięki czemu łatwo je wkomponować do rożnego rodzaju pomieszczeń zarówno mieszkalnych jak i przemysłowych. Klimatyzatory TUNDRA Plus oferują szereg standardowych funkcji takich jak komfortowy sen, funkcję inteligentne powietrze odpowiedzialną za automatyczne rozprowadzenie powierza w pomieszczeniu – do góry przy chłodzeniu i na dół przy grzaniu, kolejnymi funkcjami są łatwy montażcicha praca – nawet 20 dB, wszystko w atrakcyjnej cenie. Dodatkowo urządzenia posiadają funkcję Self Clean, która jest odpowiedzialna za usuwanie zanieczyszczeń i bakterii gromadzących się na wymienniku jednostki wewnętrznej.

Dostępne modele:

  • 2,6/2,9 kW
  • 3,6/3,7 kW
  • 5,0/5,2 kW
  • 7,0/8,1 kW

Zastosowane rozwiązania

Self Clean

Self Clean to technologia samoczyszcząca, która umożliwia sprawniejsze i wygodniejsze użytkowanie klimatyzatora. To rozwiązanie polega na usuwaniu gromadzących się zanieczyszczeń na parowniku. Wilgotne powietrze zamrażane na powierzchni wymiennika ciepła usuwa osad w momencie rozmrażania.

Sterowanie Wi-Fi

Sterowanie klimatyzatorem lub systemem klimatyzacji przy użyciu smartfona lub tabletu połączonego z Internetem. Pozwala włączyć chłodzenie w upalne dni zanim wrócisz do domu. Sterowanie Wi-Fi jest proste i intuicyjne, ustawianie parametrów pracy klimatyzatora jest możliwe za pomocą aplikacji na urządzeniu mobilnym.

Bardzo cicha praca

Klimatyzatory Haier pracują z poziomem hałasu obniżonym nawet do 20 dB(A), dzięki temu mogą być używane w nocy, dbając o komfort użytkowników jednocześnie nie zakłócając snu. Dodatkowo klimatyzatory posiadają różne tryby pracy, np. tryb QUIET, który oferuje pracę klimatyzatora na możliwie najniższym poziomie hałasu.