Stalowa Wola

ul. Solidarności 2a

15 649 20 65

Zadzwoń do nas!

Pon.-Pt.: 7:00 - 16:00

Jesteśmy dla Ciebie!

Elektrownia słoneczna w Banku Spółdzielczym w Izbicy już gotowa!

Budowa centrali Banku Spółdzielczego w Izbicy idzie pełną parą. Nasz dział IBSENERGIA jest strategicznym wykonawcą kilku nowoczesnych instalacji wykonanych w technologii opartych o systemy zielonej energii w tym nowoczesnym, 800-metrowym biurowcu.

Budynek jest już wyposażony w zaprojektowaną i zamontowaną przez I-BS.PL elektrownię słoneczną o mocy 40 kW, której planowany uzysk roczny to aż 40,15 MWh. 

W realizacji użyto 118 modułów fotowoltaicznych wykonanych w technologii monokrystalicznej duo oraz wysokiej klasy inwerter SolarEdge z 12 letnią gwarancją. Szacujemy, że inwestycja zwróci się już po 5 latach, a Bank zyska niezależność energetyczną, obniży koszty działalności i będzie ekologiczny.

„Elektrownia to oszczędność i wzrost wartości nieruchomości”

Poza elektrownia słoneczną budynek wyposażony będzie w gruntową pompę ciepła oraz system ogrzewania i chłodzenia pasywnego opartego o innowacyjną technologię mat kapilarnych i nowoczesny system wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła.  I-BS.pl wykonuje również instalacje: energetyczną oraz teleinformatyczną, kanalizacyjną i wodną. Dodatkowo budynek zostanie wyposażony w nowoczesną serwerownię z rozwiązaniami pozwalającymi na funkcjonowanie banku w obszarze komunikacji internetowej, oferując swoje rozwiązania w kanale elektronicznym.

Bank Spółdzielczy w Izbicy to kolejna duża inwestycja I-BS.pl i działu IBSE. To kompleksowe podejście do wykorzystania zielonej energii w nowej centrali Banku Spółdzielczego w Izbicy. Nasze rozwiązania pozwolą na duże oszczędności w kosztach funkcjonowania Banku przez długie lata oraz zwiększenie świadomości co do opłacalności i ochrony środowiska w lokalnym środowisku. Bardzo cieszy nas fakt, że możemy uczestniczyć w tym nowoczesnym i ekologicznym projekcie.