Stacje ładowania samochodów elektrycznych - IBSENERGIA.PL

Stacje ładowania samochodów elektrycznych

Planujesz zakup samochodu elektrycznego? Jesteś już właścicielem e-samochodu lub hybrydy plug-in? Auta tego typu wymagają regularnego ładowania, co 2-3 dni ‒ najlepszym rozwiązaniem jest zaopatrzenie się w nowoczesną stację ładowania. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej klasy ładowarki EV, zapewniające szybsze i wygodniejsze ładowanie niż standardowe gniazdko 230 V, do tego w dowolnym momencie.

Domowe stacje ładowania są idealnym rozwiązaniem dla mieszkańców budynków jedno- i wielorodzinnych. Ładowarki do samochodów elektrycznych nadają się także, do wykorzystywania w biurach, hotelach i centrach handlowych.

IBS Zielona Energia dostarcza swoim Klientom przystępne cenowo i proste w montażu stacje ładowania samochodów elektrycznych różnych marek. Polecane przez nas stacje do użytku domowego gwarantują pełne bezpieczeństwo i wysoką energooszczędność.

Szeroki asortyment to pewność, że bez trudności znajdziesz w naszym sklepie odpowiednią ładowarkę do swojego „elektryka”.

Ładowarki EV

Ładowarki EV proponowane przez IBS Zieloną Energię doskonale sprawdzają się zarówno w przypadku przydomowych, jak i komercyjnych stacji ładowania. Oferujemy urządzania o regulowanej mocy wyjściowej, które pozwalają na szybkie, łatwe i tanie ładowanie samochodów elektrycznych.

Ładowarki EV są kompatybilne ze wszystkimi popularnymi samochodami elektrycznymi i hybrydowymi oraz zintegrowane z instalacjami fotowoltaicznymi.

Polecamy zaawansowane technologiczne i przyjazne użytkownikom rozwiązania, w tym ładowarki EV wyposażone w kolorowy ekran LCD, dzięki któremu na bieżąco możemy monitorować postęp ładowania pojazdu. Produkty dostępne w naszej ofercie zostały wyposażone w funkcję inteligentnej identyfikacji częstotliwości radiowej RFID, ochronę różnicowoprądową i przyciski awaryjne. Wszystkie oferowane ładowarki EV objęte są gwarancją producenta.

Chcesz zamontować na swojej domowej posesji stację ładowania samochodu elektrycznego? Nie wiesz, jaka ładowarka będzie odpowiednia do Twojego samochodu?

Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami ‒ pomogą w wyborze optymalnego rozwiązania, indywidualnie dostosowanego do potrzeb danej inwestycji.