Stalowa Wola

ul. Solidarności 2a

15 649 20 65

Zadzwoń do nas!

Pon.-Pt.: 7:00 - 16:00

Jesteśmy dla Ciebie!

elektrownie słoneczne

Własna elektrownia słoneczna to koniec z wysokimi rachunkami za prąd !
Czy to możliwe ?

Myśląc o obniżeniu swoich rachunków za prąd elektryczny w pierwszym momencie zadajemy sobie pytanie: Czy to możliwe ? Czy w moim domu to się opłaci ?

            Wielokrotnie spotykamy się z pytaniem, wątpliwościami oraz niedowierzaniem czy rachunek za prąd w skali roku może nie przekraczać 250 zł czy 400 zł. Tak, to jest codzienność gospodarstw domowych, które korzystają z energii słonecznej, posiadających zainstalowane przez nas  elektrownie słoneczne. Płacą minimalne rachunki za prąd i nie przejmują się oświetleniem, gotowaniem na płycie indukcyjnej, wspomaganiem ogrzewania czy klimatyzacji. Postaramy się odpowiedzieć na powyższe pytania i przybliżyć problematykę, jak zostać producentem zielonej energii elektrycznej na potrzeby swojego domu.

Trudno uwierzyć, że będziemy  niezależni od podwyżek cen prądu, a jednocześnie mamy wpływ na ograniczenie zanieczyszczania powietrza. Możemy obniżyć koszty miesięczne/roczne opłat za energie elektryczną, które są znaczące w skali roku oraz zwiększyć bezpieczeństwo dostaw energii elektrycznej.

Dlaczego tego nie zrobić ! Inni od kilku lat poszli tym śladem i dzisiaj cieszą się z korzyści jakie przyniosła im inwestycja w fotowoltaikę.

Dlatego po pierwsze:

„Możesz wybudować elektrownię od kilku do nawet 50 kWp bez pozwolenia na budowę”

Aby rozpocząć przygodę z własną elektrownia słoneczną, inwestor musi być właścicielem gruntu/nieruchomości lub posiadać umowę dzierżawy. Następnie przeprowadzana jest szczegółowa analiza: zlokalizowanie elektrowni dach lub grunt, dobór wielkości-mocy oraz rozwiązanie techniczne / rodzaj paneli fotowoltaicznych, inwerter, konstrukcja, itd/. To wszystko leży już po naszej stronie. Inwestor otrzymuje od naszego doradcy technicznego pełny pakiet informacji, włącznie z poziomek kosztów do poniesienia, ulg podatkowych i przewidywanych korzyści.

Dodatkowo przedstawiamy możliwości finansowania takiej inwestycji oraz ulgi podatkowej. Tak, ulgi podatkowej. Teraz możesz nie tylko obniżyć swoje rachunki za prąd, ale możesz cały koszt instalacji odliczyć od podstawy opodatkowania.

 

Elektrownie naszych klientów

Także możesz stać sie właścicielem podobnej elektrowni

„Elektrownia to oszczędność i wzrost wartości nieruchomości”

Montaż instalacji elektrowni słonecznej jest możliwy wszędzie tam, gdzie panele słoneczne są wystawione na działanie światła dziennego. Najlepiej pracują na dachach skośnych lub na gruncie z ukierunkowaniem na południe. Aby instalacja – elektrownia słoneczna przynosiła nam jak największe korzyści, musi znajdować się w odpowiednim miejscu oraz być wykonana z jak najlepszych komponentów. Dlatego za rozmieszczenie, dobór i montaż odpowiadamy my jako projektanci i wykonawcy rozwiązania. Gotowa elektrownia ma służyć 25 lat i więcej. To jest chyba jeden z ważniejszych aspektów, który należy mieć na uwadze – jakość. Dobrze wykonana instalacja na bardzo dobrych komponentach jest praktycznie bezawaryjna i bezobsługowa. To nie znaczy, że nie wiemy co się z nią dzieje. Naszym klientom udzielamy 12 lat pełnej gwarancji na urządzenia, udostępniamy bezpłatny system monitorowania- pracy elektrowni poprzez przeglądarkę www lub aplikację mobilną na smartfon. Dodatkowo, wszystkie instalację są objęte monitorowaniem online przez nasz personel techniczny.

Po zainstalowaniu nowej elektrowni słonecznej, przygotowujemy niezbędne dokumenty i wniosek o przyłączenie elektrowni do sieci elektroenergetycznej.

Dzięki sprawdzonym rozwiązaniom nasi klienci obniżyli koszty energii elektrycznej do minimum.

Jeżeli myślisz o elektrowni słonecznej i chciałbyś uzyskać informacje na temat doboru do własnej lokalizacji oraz wycenę ? Umów się na spotkanie z naszym doradcą. Podczas wizyty sprawdzimy uwarunkowania techniczne i dopasujemy optymalną instalację dla Ciebie. Odpowiemy na Twoje pytania.

Ciesz się darmową energią i oszczędnościami przez wiele lat

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn